Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Hullámritmus, 1964
23

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hullámritmus, 1964

Olaj, farost, 99,5x62 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 964. 64/5 Hullámritmus 97,5x66,5 cm