Egy ismeretlen Mednyánszky gyűjtemény
Mednyánszky László (1852-1919) Férfi portré (Malonyai Dezső portréja?)
16

Férfi portré (Malonyai Dezső portréja?)

Olaj, vászon, 79,5 x 60cm