Egy ismeretlen Mednyánszky gyűjtemény
Mednyánszky László (1852-1919) Férfi portré (Malonyai Dezső portréja?)
17

Férfi portré (Malonyai Dezső portréja?)

Olaj, vászon, 78,5 x 57cm