9. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Férfi tanulmányfej, 1866
41

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Férfi tanulmányfej, 1866

Olaj, papír, kartonon, 37x27 cm
Jelezve balra középen: Szinyey P.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Szinyei Merse Anna szakvéleményével