9. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Patak, 1883/94
39

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Patak, 1883/94

Olaj, vászon, 37,5x56,5 cm
Jelezve balra lent: Szinyei Merse Pál 1894
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

Védett