52. aukció
Kmetty János (1889-1975) Festő tájban
63

Kmetty János (1889-1975)

Festő tájban

Olaj, vászon, 40,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft