A Dévényi-gyűjtemény
Barcsay Jenő (1900-1988) Festőállvány modellel, 1961
88

Barcsay Jenő (1900-1988)

Festőállvány modellel, 1961

Olaj, vászon, 30x31 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 1961