2. Grafikai aukció
Swierkiewicz Róbert (1942-) Festők palettákkal
98

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Festők palettákkal

Színezett rézkarc, papír, 59,5 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: 70. Swierkiewicz Róbert, Jelezve balra lent: Festők palettákkal (próba)
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 400 000 Ft