2. Grafikai aukció
Swierkiewicz Róbert (1942-) Senso Unico, 1991
79

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Senso Unico, 1991

Színes litográfia, papír, 89,5 x 61 cm
Jelezve jobbra lent: Swierkiewicz Róbert 1991, Jelezve balra lent: Senso Unico E.A VI/X.
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft