53. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Fésülködő, 1937
94

Frank Frigyes (1890-1976)

Fésülködő, 1937

Olaj, vászon, 96x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 1937 (V.9)
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft