53. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágcsendélet, 1930 Hátoldalon: dombos táj
109

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágcsendélet, 1930 Hátoldalon: dombos táj

Olaj, vászon, 80,5x59,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1930
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft