A Dévényi-gyűjtemény
Gadányi Jenő (1896-1960) Fésülködő Vénusz, 1958
65

Gadányi Jenő (1896-1960)

Fésülködő Vénusz, 1958

Olaj, vászon, 79x59 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 958