A Dévényi-gyűjtemény
Gadányi Jenő (1896-1960) Vörös csendélet, 1950 körül
79

Gadányi Jenő (1896-1960)

Vörös csendélet, 1950 körül

Olaj, karton, 21x29 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő