64. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Fiatal férfi portréja, 1940
108

Glatz Oszkár (1872-1958)

Fiatal férfi portréja, 1940

Olaj, vászon faroston, 87,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1940
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft