64. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek
168

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek

Olaj, vászon, 60,5x80 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft