35. aukció
Pekáry István (1905-1981) Fiatal pár, 1968
30

Pekáry István (1905-1981)

Fiatal pár, 1968

Olaj, vászon, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 68
Kikiáltási ár: 800 000 Ft