35. aukció
Pekáry István (1905-1981) Lakodalom, 1968
158

Pekáry István (1905-1981)

Lakodalom, 1968

Olaj, vászon, 69x100,5 cm
Jelezve balra lent: 19 Pekáry 68
Kikiáltási ár: 800 000 Ft