Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Bálint Endre (1914-1986) Figura, 1949
113

Bálint Endre (1914-1986)

Figura, 1949

Monotípia, olaj, papír, 21x15,8 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 49