Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Bálint Endre (1914-1986) Kompozíció hal motívummal, 1948
112

Bálint Endre (1914-1986)

Kompozíció hal motívummal, 1948

Olaj, vászon, 61,5x88 cm
Jelezve balra lent: Bálint 48