36. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Figura, 1978
146

Bálint Endre (1914-1986)

Figura, 1978

Litográfia, papír, 44x25,5 cm
Jelezve középen lent: Bálint' 78 Csibinek és Bandinak a régi szeretettel
Kikiáltási ár: 80 000 Ft