36. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Figura héber betűkkel
145

Bálint Endre (1914-1986)

Figura héber betűkkel

Olaj, zománc, papír, 23,5x17,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint
Kikiáltási ár: 350 000 Ft