62. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Finn kisváros, 1973
197

Bornemisza László (1910-1995)

Finn kisváros, 1973

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza 973; Jelezve hátoldalon: Bornemisza: "Finn kisváros" 70x100
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft