62. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Muzsikusok, 1978
187

Bornemisza László (1910-1995)

Muzsikusok, 1978

Olaj, farost, 77x64 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 978
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft