8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gellér B. István (1946-2017) Fióka, 2004-2006
107

Gellér B. István (1946-2017)

Fióka, 2004-2006

Olaj, vászon betonon, papír, fa, 121 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 2004-2006
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft