8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gellér B. István (1946-2017) Haragos rovartekintet, 2004-2007
91

Gellér B. István (1946-2017)

Haragos rovartekintet, 2004-2007

Akril, vászon, 80 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 2004-2007
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft