13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fehér László, dégi táj, új szenzibilitás
78

Fehér László (1953-)

Fiú a tónál, 1998

Olaj, vászon, 250 x 180 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1998. VI. 17.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft