13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fehér László kortárs aukció
34

Fehér László (1953-)

Nap, folyó, ember, 1991

Olaj, vászon, 120 x 170 cm
Jelezve jobbra lent: László Fehér 1991
Jelezve hátoldalon: László Fehér Nap, folyó, ember. 1991.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft