6. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Fiú és cseresznye, 1894
24

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Fiú és cseresznye, 1894

Olaj, fa, 32x24 cm
Jelezve jobbra fent: Zemplényi Tivadar Jernye 1894.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft