6. aukció
Zemplényi Tivadar (1864-1917) Patakpart bárányfelhőkkel
150

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Patakpart bárányfelhőkkel

Olaj, vászon, 53x75 cm
Jelezve jobbra lent: Zemplényi Tivadar
Kikiáltási ár: 260 000 Ft