Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Fiúakt almával, 1906
30

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Fiúakt almával, 1906

Olaj, vászon, 115x34 cm
Jelezve hátoldalon: Perlrott Csaba, Ende