Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Aktok a szabadban (Éden), 1907-1909 között
29

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Aktok a szabadban (Éden), 1907-1909 között

Olaj, vászon, 114x92 cm
Jelezve jobbra lent: Guillaume Perlrott Csaba