50. Jubileumi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Fiúportré
167

Fiúportré

Olaj, vászon papírlemezen, 30,5x26 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

PROVENIENCIA:
‣ egykor Fränkel Artúr tulajdonában,
‣ majd Szilágyi Sándor gyűjteményében