50. Jubileumi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tanulmányfej
165

Tanulmányfej

Olaj, fa, 42x30 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
‣ BÁV 10. árverés, 66. tétel