18. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Fodrozódó Zazar
162

Kádár Géza (1878-1952)

Fodrozódó Zazar

Olaj, vászon, 90,5x123 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft