18. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Színes házak, 1924
68

Kádár Géza (1878-1952)

Színes házak, 1924

Olaj, vászon, 45x61 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1924
Kikiáltási ár: 550 000 Ft