30. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Folyómenti város, 1920
138

Schönberger Armand (1885-1974)

Folyómenti város, 1920

Olaj, karton, 23,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A. 1920
Kikiáltási ár: 600 000 Ft