30. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Kávéházi nyüzsgés
143

Schönberger Armand (1885-1974)

Kávéházi nyüzsgés

Akvarell, pasztell, papír, 51x35 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft