26. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Folyóparti falu, 1940
166

Boldizsár István (1897-1984)

Folyóparti falu, 1940

Olaj, vászon, 56x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 940
Kikiáltási ár: 400 000 Ft