26. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Tihany, 1959
69

Boldizsár István (1897-1984)

Tihany, 1959

Olaj, vászon, 66,5x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1959 Tihany
Kikiáltási ár: 320 000 Ft