37. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Folyóparti látkép
112

Folyóparti látkép

Olaj, vászon, 75,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft