37. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Zugligeti erdő
113

Zugligeti erdő

Olaj, vászon papírlemezen, 36x28 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon felirat: Zugligeti részlet Természet után festett olajstúdium Leltározta: Bécs 1919. május, Pálmai József
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft