47. aukció
Tornyai János (1869-1936) Folyóparti táj;  Hátoldalon: Nyári verőfény
26

Tornyai János (1869-1936)

Folyóparti táj; Hátoldalon: Nyári verőfény

Olaj, papírlemez, 50x39,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai; Hátoldalon jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft