47. aukció
Tornyai János (1869-1936) Szobabelső; Hátoldalon: Virágos ablak
11

Tornyai János (1869-1936)

Szobabelső; Hátoldalon: Virágos ablak

Olaj, fa, 62x49,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai Hátoldalon jelezve balra fent: Tornyai
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft