13. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Folyóparton
18

Szőnyi István (1894-1960)

Folyóparton

Akvarell, papír, 27x40 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft