13. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Zebegényi részlet, 1931
12

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi részlet, 1931

Akvarell, gouache, papír, 30x32 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1931
Kikiáltási ár: 190 000 Ft