14. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Főnix, 1954
114

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Főnix, 1954

Olaj, vászon, 43x63 cm
Jelezve jobbra lent: Gy. 54, jelezve hátoldalán: Gyarmathy Tihamér 54/6. FŐNIX
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft