40. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Forgatag a Nagykörúton, 1928
58

Frank Frigyes (1890-1976)

Forgatag a Nagykörúton, 1928

Olaj, vászon, 85,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1928
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 43.
•In.: Gelencsér Éva: Frank Frigyes.
Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1987.

•Munkácsy-Céh IX. reprezentatív kiállítása.
Nemzeti Szalon, Budapest, 1936. május 24. – június 1. katalógu