40. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Udvaron játszó gyerekek
172

Frank Frigyes (1890-1976)

Udvaron játszó gyerekek

Olaj, vászon, 100x74 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

•A Munkácsy-céh első kiállítása.
N emzeti Szalon, Budapest, 1928. november,
katalógus: 129. (Tanyai gyermekek címmel)