10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Forgószél, 1965
114

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Forgószél, 1965

Olaj, papír, 43 x 61 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy 65
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 965, 65/18 Forgószél
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft