10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Lidérc, 1950
68

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lidérc, 1950

Olaj, ónlemez, 38 x 26 cm
Jelezve jobbra fent: Gyarmathy T. 950
Jelezve balra fent: 950
Jelezve hátoldalon: 50/19. Lidérc
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ egykor Gyarmathy Ágnes tulajdonában
¦ Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011. szeptember 9. – október 31., kat.: 39.
¦ Dr. Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér. Festmények, Körmendi Galéria, Budapest, 2004, 92. oldal